Comfortline

sss

Websitemiz üzerinden online olarak satınalabilirsiniz. Şu an için havale ve kredi kartıyla satınalma seçeneklerimiz mevcut. Dilerseniz kredi kartına 3 taksitle satınalabilirsiniz.

Ödeme aracı kurumu olarak Shopinext ile çalışmaktayız. Bu kurum, kendi websitelerinden teyit edebileceğiniz üzere TCMB ve BDDK nezdinde akredite bir kurumdur. Bu akreditasyon ilgili usul ve esaslara uygun bir hizmet sunduklarını bize göstermektedir. Dolayısı ile kart bilgilerinizin ne comfortline sistemlerinde ne de shopinext sistemlerinde saklanması söz konusu değildir. Shopinext halihazırda yurt içi ve yurt dışında  irili ufaklı binlerce e-ticaret sitesine ödeme alt yapı hizmeti sunmaktadır.

Taahhüt edilen süre içerisinde, üretim veya kullanılan malzemeden kaynaklı oluşacak tüm sorunlarda geçerlidir.

Ürün baştan sona kendi tasarmımız olduğundan ve satış öncesi en az 3 ay veya 3 bin km test edildiğinden ötürü, iletilen olası bir sorunun üründen mi kullanıcıdan mı kaynaklı olduğu tarafımızca %99,9 doğrulukla tayin edilebilecektir. Ancak şunu ifade etmek gerekir, bize güvenip ürünümüzü satın alan hiç kimseyi mağdur etmeyeceğiz.

Bir şekilde normal şartlarda olmayacak bir darbe sonucu satın almış olduğunuz kolçağın kapağı ortadan ikiye yarıldı diyelim. Bu durumda sadece kapağı tamir etmek üzere bize gönderebilirsiniz.

Hayır vermezsiniz. Montaj videolarımızdan daha net anlaşılabileceği üzere orta konsola temas eden tüm yüzeyler yumuşak malzeme ile kaplıdır ve tasarımımız araçta var olmayan yeni bir delik,oyuk vs.. gerektirmemektedir. Bunun avantajını şöyle bir örnekle açıklayalım; çok emin olmadan satın almaya karar verdiğinizi ve bir şekilde memnun kalmadığınızı varsayalım. Bu durumda araçta hiçbir deformasyon olmayacağından devam eden süreçte bir kaybınız olmayacaktır.

Hiçbir alete sahip olmanız gerekmiyor. Kurulum için gereken torks alyan anahtar ve 2 adet torks vida kutu içeriğine dahildir.

Bir şekilde memnun kalmayıp iade etmeniz durumunda sadece bize geri gönderim ücretini karşılamanızı bekliyor olacağız.